Contact

Contactgegevens & Map

Adres: Torsinweg 12, 3300 Tienen
Info over het huren van onze lokalen:
bestuur.rakkersveld@gmail.com

Info over onze scouts:

Bij eventuele vragen kan u terrecht bij onze groepsleiding…

Manon Coqlet
GSM: 0492/05.57.03

Patryk Gendera
GSM: 0489/08.63.93

Gigi
GSM:0495/30.72.73

…Of u kan ons een mail sturen:
———————————————-

                                                              1. Groepsploeg: groepsploeg@bergrakkers.be
                                                              2. Kapoenen: kapoenen@bergrakkers.be
                                                              3. Welpen: welpen@bergrakkers.be
                                                              4. Jonggivers: jonggivers@bergrakkers.be
                                                              5. Givers: givers@bergrakkers.be
                                                              6. Jin: jin@bergrakkers.be

Bezoek ons op Facebook of Instagram

© Bergrakkers | 2020-2021 | made by Vic Parreyn | groepsploeg@bergrakkers.be